odkrywaj z nami

Resort & SPA Hotel Klimczok w Szczyrku

Dzieje się
Redakcja
Hotel Klimczok w Szczyrku to miejsce w samym centrum Beskidów gdzie pięknieje ciało, odmładza się dusza i oczyszcza umysł. Przepięknie usytuowany u podnóża góry, od której wziął nazwę jest doskonałym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek, pobyt we dwoje oraz wypad przyjaciółmi o każdej porze roku.

Klimatyczne wnętrza obiektu połączone z jego malowniczym położeniem zapewniają Gościom prawdziwy relaks i dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Mocną stroną hotelu jest doskonale zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Bogate menu Restauracji „Impresja” i szkockiego Pubu „ Highlander” zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Chlubą Hotelu jest doskonale zorganizowane zaplecze rozrywkowo-rekreacyjne: Nocny Klub Grota, automatyczna dwutorowa kręgielnia, Kompleks Basenowy „Termy” z systemem podwodnych masaży, jacuzzi, rzeką wypływająca na zewnątrz, sauną i siłownią, a także Salony Piękna i Urody SPA – kompleks odnowy biologicznej. Na powierzchni 300 m2   znajduje się bogate centrum SPA , urządzone w przytulnym klimacie rzymskich łaźni. Specjalnie wystylizowane wnętrza, współgrają ze stylem znajdujących się w hotelu basenów „Term”.

Oferta Salonów Piękna i Urody SPA w hotelu Klimczok to bogaty zestaw zabiegów bazujących na nowoczesnych urządzeniach, bogactwie górskiej,  źródlanej wody oraz renomie kosmetyków firmy THALGO. Są nimi hydroterapia, cała gama masaży od klasycznych, poprzez masaż gorącymi kamieniami, po ekskluzywny De La Mer.

Doskonale wyszkolony personel dobiera specjalny program kosmetyczny dla Każdego Klienta. Stworzyliśmy Pakiety Usług SPA uwzględniające różnorodne potrzeby Gości . Dla zapracowanych proponujemy weekendowe pakiety SPA : dla Dwojga – „ ROMANS W BESKIDACH”, dla przyjaciółek : SPA LEJDIS, dla wymagających – „ZŁOTO I PERŁY” lub  „HARMONY” . Ponadto dla całej rodziny polecamy wypoczynkowe pobyt zarówno podczas zimowych ferii jak i letniego relaksu.

WIOSNA   to wyjątkowy czas na regenerację w salonach SPA oraz na zaplanowanie RODZINNYCH WAKACJI – w naszej ofercie znajduje się mnóstwo atrakcji dla naszych najmłodszych Gości:

Resort & SPA Hotel Klimczok, ul. Poziomkowa 20

43-370 Szczyrk, Tel +48 33 82 60 100, kom.+48 669 260 101

e-mail: recepcja@klimczok.pl, www.klimczok.pl

 


COFNIJ