Dzikie Widowiska

sala podczas Dzikich Widowisk Czym są Dzikie Widowiska - Publiczność podczas Dzikich Widowisk Bębny na Dzikie Widowiska reentacja Krystiana Tyrańskiego podczas Dzikich Widowisk
Witajcie!

O projekcie

sala podczas Dzikich Widowisk

Witajcie w świecie multimedialnych widowisk organizowanych w ramach Dzikiej Odysei. Tutaj znajdziecie więcej informacji o projekcie.

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym projekcie? W pierwszej kolejności zajrzyj do zakładki „Relacje”. Znajdziesz tam  artykuły, które będą Twoim przewodnikiem po całej przygodzie.  Co tam znajdziesz? Z naszych tekstów dowiesz się co jest w programie widowisk, jak zdobyć paszport Dzikiej Odysei a także poznasz cały kalendarz naszych spotkań! Al to jeszcze nie wszystko! Razem z całą rodziną możesz bowiem dołączyć całą rodziną do Ekspedycji Pionierów. W jej ramach możecie podjąć niesamowite wyzwania w parkach narodowych i zdobywać fantastyczne nagrody! W rezultacie macie szanse zostać prawdziwymi odkrywcami dzikiej przyrody. Waszym przewodnikiem po tej przyrodzie będzie Krystian Tyrański.

Już niedługo możecie liczyć na filmowe i fotograficzne relacje!

Regulamin Dzikiej Odysei

zobacz też:

O projekcie

Dzikie Widowiska

CZYTAJ

O projekcie

Dzika Odyseja

CZYTAJ

Dzika Odyseja

Relacje - Dzikie Widowiska

CZYTAJ

COFNIJ