Dzikie Widowiska

Dzika Odyseja - Ekspedycja Pionierów

relacja
Krystian Tyrański
Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym, by odwiedzić 23 dzikie wyspy. W przygodzie będą brały udział rodziny z całej Polski. Warto im kibicować, a jeszcze lepiej samemu wziąć udział w przyrodniczej zabawie i dołączyć o Ekspedycji Pionierów.

DZIKIE RODZINY – EKSPEDYCJA PIONIERÓW

Wśród rodzin biorących udział w widowiskach będą „rodziny z dzikiej otuliny” – te mieszkające od lat w pobliżu parku narodowego; będą „rodziny z dalekiej krainy” odpoczywające w parku na weekendowym, wakacyjnym lub zimowym wypoczynku oraz „dzikie rodziny” – podejmujące niecodzienne wyzwanie. Grono rodzin z różnych stron Polski zmierzy się z zadaniem, by w dwadzieścia trzy miesiące odwiedzić wszystkie dwadzieścia trzy polskie parki narodowe. Postarają się odbyć niezapomniane safari po północnych rejonach dzikiego królestwa i zmierzyć się z całą trasą rozłożoną na dwa lata. Będą wspierać się wzajemnie, eksplorować dzikie tereny prowadząc przy tym niezwykle twórcze dzienniki ekspedycyjne zawierające filmowe, radiowe i fotograficzne przygody. Tym samym dzikie rodziny wpiszą się w historię Dzikiej Odysei i co ważne – dołączą do bardzo elitarnego grona rodzin, które odwiedziły wszystkie 23 polskie parki narodowe.


DZIKI PROFIL RODZINY

Na stronie internetowej www.dzikaodyseja.pl pojawią się profile poszczególnych rodzin biorących udział w ekspedycji pionierów. Będzie można poznać naszych bohaterów i ich ekspedycyjne dzienniki. Profil zawierać będzie: filmowe relacje publikowane przez National Geographic Kids, radiowe raporty emitowane w Polskim Radu Dzieciom, notki prasowe publikowane na stronie Aktywnego Bakcyla oraz inne twórcze formy, które wzbogacą dziennik i ukażą wyjątkowość danej rodziny.

Po zakończeniu Dzikiej Odysej 2019-2021 w drodze konkursu wyłonimy najciekawszy dziennik ekspedycyjny. Rodzina otrzyma nagrodę główną.

Podaj dalej!

KLIKNIJ ABY udostępnić

następny artykuł

Jak działa Paszport Dzikiej Odysei

Odbierz Paszport Dzikiej Odysei - zbieraj pieczątki - zdobywaj nagrody! Podczas Dzikiej Odysei myśl o parku narodowym jak o dzikiej wyspie pełnej tajemnic i skarbów. Przekonaj rodziców, że warto wyruszyć w drogę i odwiedzić wszystkie 23 polskie parki narodowe.
CZYTAJ

zobacz też:

Dzikie Widowiska

Nagrody w Dzikiej Odysei

Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym, by odwiedzić 23...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w D...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Wyzwania w ramach Dzikiej Odysei cz.1

Uczestnictwo w widowisku to nie wszystko!
Prezent...
CZYTAJ

COFNIJ