Dzikie Widowiska

Nagrody w Dzikiej Odysei

relacja
Krystian Tyrański
Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym, by odwiedzić 23 dzikie wyspy. To nie będzie łatwe wyzwanie, dlatego będziemy nagradzać wytrwałych. Przygotowaliśmy super nagrody!

NAGRODY DLA WYTRWAŁYCH

Na zakończenie widowisk w poszczególnych parkach zbierajcie łapo-naklejki do Paszportu Dzikiej Odysei. Jeżeli odwiedzicie trzy parki i zdobędziecie trzy pieczątki – za wytrwałość otrzymacie prezenty w postaci sprzętu wyprawowego dobrej jakości. Do wyboru będzie: butelka wielokrotnego użytku, aby podczas wypraw do parków narodowych nie stosować jednorazowych butelek plastikowych; wodoodporny mapnik, aby zabezpieczyć przed wodą Paszport Dzikiej Odysei na kolejne wyprawy lub mała i lekka lampka solarna ładowana energią słoneczną, by oszczędzać energię elektryczną podczas pisania dziennika podróżniczego lub czytania kolejnego numeru magazynu NGK. Nagrody dla wytrwałych ufundował Sklep Turystyczny Paker (www.paker.pl), prowadzący kampanię społeczną Aktywny Bakcyl.

NAGRODA SPECJALNA

Na koniec pierwszego etapu, dla tych którzy zdobędą największą ilość łapo-naklejek przygotowaliśmy nagrodę specjalną – niespodziankę dla całej rodziny, o której dowiecie się w kolejnych numerach magazynu National Geographic Kids.

GŁÓWNA NAGRODA DLA DZIKIEJ RODZINY

Dla rodziny, która odbędzie Dziką Odyseję 2019-2021, w 23 miesiące odwiedzi 23 polskie parki narodowe, spełni wymagania konkursowe i wygra ogólnopolski konkurs na najciekawszy dziennik ekspedycyjny czeka główna nagroda. Będzie to rodzinny wyjazd na przyrodnicze safari do parków narodowych w Tanzanii (Afryka) z Krystianem Tyrańskim, twórcą Dzikiej Odysei. Wspólna wyprawa na lwią ziemię będzie ukoronowaniem niezwykłej przygody. Szczegóły i regulamin konkursu już niebawem.

Do zobaczenia na lwiej ziemi pa pa! Niezapomniana przygoda trwa!

Podaj dalej!

KLIKNIJ ABY udostępnić

następny artykuł

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w Dziką Odyseję!
CZYTAJ

zobacz też:

Dzikie Widowiska

Partnerzy Dzikiej Odysei

Poznajcie różne oblicza Dzikiej Odysei odwiedzając następ...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w D...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Wyzwania w ramach Dzikiej Odysei cz.1

Uczestnictwo w widowisku to nie wszystko!
Prezent...
CZYTAJ

COFNIJ