Dzikie Widowiska

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

relacja
Krystian Tyrański
Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w Dziką Odyseję!

INFORMACJE W MAGAZYNIE

Od sierpniowego wydania magazynu National Geographic Kids pojawią się zapowiedzi naszych dzikich przygód. Poznajcie daty poszczególnych widowisk; przeczytajcie, jakie wyzwania trzeba podjąć w danym parku narodowym aby wyprawa była ciekawa, zaznaczajcie parki które już odwiedziliście i zobaczcie jakie nagrody czekają dla tych, którzy są wytrwali w podróży. Oczywiście nie zapomnijcie zdobyć sierpniowego magazynu, by otrzymać PASZPORT DZIKIEJ ODYSEI.

PASZPORT DZIKIEJ ODYSEI

Tak wygląda paszport pierwszego etapu naszej dzikiej przygody. Zaznaczona jest trasa parków narodowych które z miesiąca na miesiąc będziemy odwiedzać. W białych kółkach pojawiać się będzie łapo-naklejka, którą zdobędziecie uczestnicząc w widowisku Dzikiej Odysei. Jeżeli do przygody dołączycie później i nie zdobędziecie sierpniowego magazynu – nie przejmujcie się! Hakuna matata! Paszport odbierzecie na widowisku lub ściągnijcie sobie wersję elektroniczną i wydrukujcie go przed wyprawą (opcja dostępna już wkrótce!)

KALENDARZ WIDOWISK

Naszą przygodę rozpoczniemy 21 września w Pienińskim Parku Narodowym. O godzinie 10:00 spotkamy się w Dyrekcji Pienińskiego Parku Narodowego na multimedialnym widowisku, warsztacie medialnym i wyprawie w teren z pracownikiem parku. Dokąd wyruszymy później? W październiku spotkamy się w Parku Narodowym Ujście Warty, w listopadzie w Parku Narodowym Gór Stołowych. Później zaczną się zimowe ekspedycje. Poniżej prezentujemy kalendarz z datami poszczególnych widowisk. To ważne, by dobrze zaplanować inne wyjazdy w roku, by nie opuścić ani jednego widowiska.

Do zobaczenia na szlaku pa pa! Niezapomniana przygoda trwa!

Podaj dalej!

KLIKNIJ ABY udostępnić

pierwszy artykuł

PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH - SPOTKANIE NR 3

Trwa Dzika Odyseja. Spotykamy się w polskich parkach narodowych i przeżywamy niezapomniane safari poznając północne rejony dzikiego królestwa. Przed nami trzecia wyprawa. 16 listopada zobaczymy się w Parku Narodowym Gór Stołowych. Zapraszamy na multimediale widowisko, twórczy warsztat i wyprawę w teren z pracownikiem parku.
CZYTAJ

zobacz też:

Dzikie Widowiska

Dzika Odyseja - Ekspedycja Pionierów

Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym, by odwiedzić 23...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Nagrody w Dzikiej Odysei

Trzeba być odważnym, wytrwałym i bystrym, by odwiedzić 23...
CZYTAJ

COFNIJ