Dzikie Widowiska

Pieniński Park Narodowy - podsumowanie spotkania nr 1

relacja
Krystian Tyrański
Oto, jak bawiliśmy się w Pienińskim Parku Narodowym!

Dzikie Widowiska – pierwsze spotkanie

Naszą dziką przygodę rozpoczęliśmy 21 września w Pienińskim Parku Narodowym. O godzinie 10:00 spotkaliśmy się w Dyrekcji Pienińskiego Parku Narodowego na multimedialnym widowisku, warsztacie dziennikarskim i wyprawie w teren z pracownikiem parku.

Podczas widowiska graliśmy na bębnach i śpiewaliśmy przygodowe piosenki! Tak, tak! Były bębny! Wow! Grając i śpiewając łączyliśmy się z lwią ziemią, ale uwaga: filmy były z polskich parków narodowych.

Podczas warsztatu dziennikarskiego prowadzonego pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom, nauczyliśmy was nagrywać dźwięki przyrody. Oprócz robienia zdjęć i nagrywania filmów warto mieć takie pamiątki z safari!
Widok na góry w Pienińskim Parku Narodowym

Dzikie Widowiska w Pienińskim Parku Narodowym

Wyruszyliśmy też w dziki teren. U boku pracownika Pienińskiego Parku Narodowego podziliwaliśmy rozpoczynającą się dziką jesień, która w tamtym parku jest wyjątkowa a na lwiej ziemi niespotykana.

Dokąd wyruszymy później? W październiku spotkamy się w Parku Narodowym Ujście Warty, w listopadzie w Parku Narodowym Gór Stołowych. Później zaczną się zimowe ekspedycje. Jeżeli chcesz poznać dokładną trasę pierwszego etapu naszej przygody – zajrzyj do Paszportu Dzikiej Odysei. Tam rozrysowaliśmy mapę dwunastu parków narodowych, które odwiedzimy w pierwszej kolejności. Zatem: zdobądź paszport, ruszaj w Dziką Odyseję i zbieraj łapo-naklejki by odbierać nagrody!

Tu znajdziecie filmowe podsumowanie naszej przygody!

Nie udało Wam się dotrzeć w Pieniny? Tutaj znajdziecie relacje Dzikich Rodzin, które w ramach Dzikiej Odysei dołączyły do Ekspedycji Pionierów:

Mało tego! Sam Krystian Tyrański, czyli pomysłodawca Dzikiej Odysei podejmuje jedno z naszych wyzwań! Koniecznie sprawdźcie, jakie wziął na dziki warsztat!

Do zobaczenia już niedługo pa pa!
Niezapomniana przygoda trwa!

Regulamin Dzikiej Odysei

Podaj dalej!

KLIKNIJ ABY udostępnić

następny artykuł

SPOTKANIE NR 2 – PARK NARODOWY UJŚCIE WARTY

26 października zobaczymy się w Parku Narodowym Ujście Warty. Spotkamy się na multimedialnym widowisku, twórczym warsztacie i wyprawie w teren z pracownikiem parku. Podczas widowiska będziemy grać na bębnach.
CZYTAJ

zobacz też:

Dzikie Widowiska

Wyzwania w ramach Dzikiej Odysei cz.1

Uczestnictwo w widowisku to nie wszystko!
Prezent...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w D...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Poznajcie Krystiana Tyrańskiego

Nazywam się Krystian Tyrański, jestem podróżnikiem i miło...
CZYTAJ

COFNIJ