Dzikie Widowiska

PODSUMOWANIE SPOTKANIA NR 6 WOLIŃSKI PARK NARODOWY

relacja
Krystian Tyrański
Hej Ho! Było dziko! 1 lutego 2020 w Muzeum Przyrodniczym w Wolińskim Parku Narodowym odbyło się szóste widowisko Dzikiej Odysei. Ponad 20 rodzin z róznych rejonów Polski przybyło do Parku by przeżyć niezapomnianą przygodę!

Jeszcze przed rozpoczęciem widowiska rodziny mogły wziąć udział w edukacyjnej przygodzie prowadzonej przez panią Elę z Parku (oprowadzanie po Muzeum i tworzenie zwierząt z szyszek i dodatków). Za wszystkie animacje bardzo dziękujemy.
Tym razem na widowisku mieliśmy gości specjalnych – rodzinę z Międzyrzecza, która opowiadała o swojej epickiej wyprawie do 23 polskich parków narodowych. Bardzo potrzebowaliśmy inspiracji i wsparcia, bo nasza ekspedycyjna grupa zakończyła dopiero 1/4 całego wyzwania. Dziękujemy za inspirujące opowieści i porady. W części terenowej poszliśmy do Zagrody Pokazowej Żubrów by oglądać zwierzęta (żubry, sarny, jelenie, dziki i oczywiście bieliki). Był razem z nami zastępca dyrektora Pan Marek Dylawerski. Opowieściom o dzikich mieszkańcach zagrody nie było końca. Bardzo za wszystkie dziękujemy. Po oficjalnym zakończeniu przygody rodziny rozeszły się we wszystkie strony dzikiego świata by cieszyć się przebywaniem ze sobą w pięknych okolicznościach przyrody.  

Zobaczcie jak było dziko!

ZOBACZCIE WSPOMNIENIA Z WIDOWISKA:

ZOBACZCIE REALIZACJĘ JEDNEGO WYZWANIA:

ZOBACZCIE FILMOWE RELACJE RODZIN:

Pa pa – niezapomniana przygoda trwa!
Krystian Tyrański, kierownik ekspedycji

Podaj dalej!

KLIKNIJ ABY udostępnić

następny artykuł

PODSUMOWANIE SPOTKANIA NR 5 KARKONOSKI PARK NARODOWY

A łìiiiimbooo łeeeee! Udało się! Widowisko zorganizowane 18-go stycznia 2020 zakończone szczęśliwie!!! Podczas multimedialnej przygody poznaliśmy Lódwilka Skandynawskiego, wspieraliśmy słonia Bao śpiewając dla niego piosenkę. W terenie z pracownikami parku poznawaliśmy dziki świat górskiej krainy. Przechodząc przez potoki dotarliśmy do Wodospadu Kamieńczyka. Tam mieliśmy spotkanie ze Strażą Parku! Było dziko! Dziękujemy pracownikom Karkonoskiego Parku Narodowego za ciepłe i przygodowe przyjęcie naszej ekspedycyjnej grupy. Jesteśmy dziko szczęśliwi! Sami zobaczcie
CZYTAJ

zobacz też:

Dzikie Widowiska

Wyzwania w ramach Dzikiej Odysei cz.1

Uczestnictwo w widowisku to nie wszystko!
Prezent...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Przygotuj się do Dzikiej Odysei

Sprawdźcie, co musicie ze sobą mieć przed wyruszeniem w D...
CZYTAJ

Dzikie Widowiska

Poznajcie Krystiana Tyrańskiego

Nazywam się Krystian Tyrański, jestem podróżnikiem i miło...
CZYTAJ

COFNIJ