Kategorie

W konkursie foto można zgłaszać prace, których temat dotyczy czterech kategorii:

Co w trawie piszczy (przyroda)
1
Co w trawie piszczy (przyroda)

1. Co w trawie piszczy (przyroda)

Widziałeś dziwnego robaka, uroczą biedronkę albo ślimaka, który okazał się wyjątkowo szybki? To idealni modele do zdjęcia w tej kategorii! Chwytaj aparat, przyczaj się i prześlij nam to, co udało Ci się zobaczyć!

Weź udział

Dziwny robaczek, biedronka czy ślimak, który okazał się wyjątkowo szybki to idealni bohaterowie do fotki w tej kategorii.

2
Pamiątka<br/>z wakacji

2. Pamiątka
z wakacji

Czy w te wakacje robiłeś coś ciekawego? Jadłeś egzotyczną potrawę, malowałeś twarz tak jakbyś był członkiem dzikiego plemienia, a może spróbowałeś jakiegoś ekstremalnego sportu? Każda z takich chwil warta jest utrwalenia!

Weź udział

Utrwal chwile, które dostarczyły Ci szczególnie dużo radości podczas wakacyjnych wyjazdów. Może spróbowałeś czegoś zupełnie nowego? 🙂

Pamiątka<br/>z wakacji
Zwierzę,<br/>które szczególnie<br/>podziwiasz
3
Zwierzę,<br/>które szczególnie<br/>podziwiasz

3. Zwierzę,
które szczególnie
podziwiasz

Kochasz dzikie koty, fascynuje Cię świat podmorskich stworzeń, a może chciałbyś skakać razem z kangurami? Prześlij nam fotografię swojego ulubionego zwierzęcia! Uwaga, wcale nie musi być superegzotyczne 🙂 Przecież Twój ukochany kundelek też jest wspaniały!

Weź udział

Prześlij nam fotografię swojego ulubionego zwierzęcia! Uwaga, wcale nie musi być superegzotyczne 🙂
Przecież Twój ukochany kundelek też jest wspaniały!

4
Portret

4. Portret

Najlepsze portrety wychodzą z zaskoczenia. Dlatego warto mieć zawsze pod ręką aparat by uchwycić momenty, w których bliskie Ci osoby były szczęśliwe, albo zrobiły coś niesamowitego!

Weź udział

Najlepsze portrety wychodzą z zaskoczenia. Uchwyć momenty, w których bliskie Ci osoby były szczęśliwe, albo zrobiły coś niesamowitego!

Portret

COFNIJ